Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


PSEUDONOVINÁŘ, CO PRÝ MILUJE "IVETU BARTOŠOVOU ČESKÉ POLICIE"

Samolibec, co pojídá jitrnice, mastný párky z Kosteleckých uzenin a jiný nechutnosti, holt dělnická třída, jak sám uvádí, když píše každý ráno ty ekonomický slátaniny na třetí rychlostní stupeň...a na čtvrtý a pátý už jen za odměnu na objednávku od zkorumpovaných soudců . 

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 22. 5. 2021 17:48

VÁCLAV PERIČEVIČ JAKO FANTOM MLÉKÁREN

Každý určitě zná kultovní film Vrchní prchni s hlavní rolí Josefa Abraháma alias Dalibora Vránu. Značnou část jeho výdělku spolkly alimenty. Svizelnou situaci se rozhodne vylepšit originálním způsobem - falešným číšníkem, nepolapitelným fantomem restaurací!

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 10. 4. 2021 19:19

BERETA UŽ JEDE V PONDĚLÍ K SOUDU!

V pondělí 22.ledna 2021 začíná u Okresního soudu Praha - východ hlavní líčení v kauze Bereta. Jak vzniknul název Bereta? Inspirací pro detektivy ÚOOZ byla kontroverzní státní zástupkyně Městského státního zastupitelství v Praze JUDr.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 21. 3. 2021 18:58

VE DNE V NOCI NESPRAVEDLNOST A KORUPCE V PŘÍMÉM PŘENOSU...!

Také vnímáte obzvláště v této neklidné době to papaláštví, výsměch, nespravedlnost a rozkrádání státu bez jakékoli zpětné kontroly v přímém přenosu?

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 13. 3. 2021 20:20

KORUPČNÍ KAUZA EXSOUDCE SOVÁKA aneb skoč do mlýnku po hlavě, budeš v kauze jedna dvě...

Korupční kauze exsoudce Zdeňka Sováka z Vrchního soudu v Praze se věnujeme už od prosince 2020. V kauze máme hodně poznatků, které pečlivě náš team zpracovává a vyhodnocuje. Pojďme si nyní ale shrnout, koho už mlýnek díky Sovákovi semlel...

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 21. 2. 2021 16:38

ŠPADRNOVA VÝZVA VEJDE DO DĚJIN KORUPCE SOUDCŮ

Přátelé, našemu teamu se díky reportérce JS Martině Jadrné podařilo zjistit, kdo stojí za nápadem členství vazebně stíhaného exsoudce Vrchního soudu v Praze JUDr.Zdeňka Sováka do kontroverzního spolku Šalamoun. "Možná mi to Milďásku zlomí vaz, ale mě to je jedno...

Více

Autor: Martina Jadrná a Jiřina Stehnová Publikováno 17. 2. 2021 14:17

ŠALAMOUNSKÝ MEJDAN PODLE PLÁNU

Až budem perník obracet, omládnem nejmíň o dvacet, na sebe můžem vzít soudní talár místo džíny, ohnuté rozsudky se stanou vazebními evergreeny... Mejdan, mejdan podle plánu... až do soboty k ránu... No nechme Michala Davida stranou, ten s korupčními soudci nekamarádí, nemá to totiž zapotřebí...

Více

Autor: Team JS Publikováno 15. 2. 2021 20:23

KORUPČNÍ RULETA KOPE, AŽ KOPNEME MY, PADNE OBŽALOBA DĚDO...

Přátelé, čím více bodáme do "vosích hnízd", tím více určité skupiny hájící zkorumpované soudce zejména známé z půdy Vrchního soudu v Praze ztrácí soudnost a kopou a kopou...

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 13. 2. 2021 19:39

KDE JSOU PENÍZE DAŇOVÉHO POPLATNÍKA A K ČEMU DOŠLO?

Především k nedůvodné dehonestaci práce NCOZ a VSZ v korupční kauze exsoudce Sováka ze strany určitých skupin soukromých webů... Spolku Šalamoun je údajně z veřejných zdrojů známa skutečnost, že dne 10.2.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 11. 2. 2021 20:18

Policejní orgán obvinil kancléře Vratislava Mynáře

Policejní orgán obvinil kancléře Vratislava Mynáře z trestného činu poškozování finančních zájmů Evropské unie. Proti usnesení o zahájení trestního stíhání podal obviněný Mynář stížnost, o které bude rozhodovat dozorový státní zástupce.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 11. 2. 2021 20:16