Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


HRA NA FRAŇKA NEBO PADNI KOMU PADNI...?!

Pražští kriminalisté v červnu 2020 požádali dozorového státního zástupce trestní kauzy Čapí hnízdo JUDr.Jaroslava Šarocha o prodloužení lhůty prověřování věci v přípravném řízení o 2 měsíce,tedy do konce srpna 2020.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 27. 7. 2020 20:39

ZNÁTE PŘECI TU POHÁDKU,JAK BUDE LÍP...

Jedna paní povídala druhé,jak jeden pan oligarcha sliboval,že bude líp...Pohádky většinou končí dobře,v tomto případě tomu bude zcela najisto naopak...a odnese to nejedna generace!

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 27. 7. 2020 20:37

OPILÁ SOUDKYNĚ S TRESTEM NESOUHLASÍ

Místopředsedkyně Krajského soudu v Ústí nad Labem pro správní úsek JUDr.Markéta Lehká,Ph.D. byla trestním příkazem Okresního soudu v Mostě odsouzena za řízení v opilosti k podmíněnému trestu odnětí svobody v trvání 8.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 17. 7. 2020 20:24

PŘEVZETÍ A OVLÁDNUTÍ STÁTU OLIGARCHOU

Česká kotlina je poměrně malým prostorem. Organizované skupiny podnikatelů se drží vzájemně v šachu a jejich vliv na politiku stále vice roste,což je patrné v exekučním byznysu,stavebním byznysu a z poslední doby kamarádčofty i v aeroliniích...Nenasytnost těchto skupin je bezedná!

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 9. 7. 2020 14:09

HRA SE ZEMANEM

Před třiceti lety jsme si zvolili demokracii.K té ale patří nezávislá judikatura,legislativa a exekutiva.Předseda vlády - oligarcha s desítkami miliard postupně převzal a ovládl stát.Pokud oligarcha ovládá stát,mohou ještě státní zástupci vůbec jít proti,když jsou státní...?!

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 9. 7. 2020 14:07

LÉČBA VIREM

Jdu do Alberta. Hurá do toho a pěkně na značky...Ač se to zdálo nemožné,v době pandemie Hnutí ANO ještě víc narostly preference.Lidi si totiž pořád myslí,že jim dá Andrej nějaké peníze a sociální jistoty,jak sliboval v televizi ????.Více jak třicet procent občanů mu rozumí a miluje ho.

Více

Autor: Zdroj: ŠIFRA 5/2020 Publikováno 22. 5. 2020 19:30

LUSTRACE KOLEM BABIŠE A VELKÝ BRATR

Když vedl tehdejší ÚOOZ ředitel útvaru Jan Kubice,policista Marek Foglar zpracovával kauzy Andreje Babiše kvůli benzinu a PKN Orlen.Babiš byl odposloucháván a později byly kauzy předány na ÚOKFK (Útvar odhalování korupce a finanční kriminality). Tam šly do ztracena...

Více

Autor: Jiřina Stehnová, Justiční servis z.s. Publikováno 22. 5. 2020 19:24

Zázraky se dějí. Samoživitelka na základě našeho článku dostala finanční podporu

Nedávno jsme uveřejnily anonymní rozhovor se samoživitelkou, která byla ochotná vylíčit, jak se pro ni změnila situace v době nouzového stavu. Několik dní na to se ozvala nezisková organizace Justiční servis s tím, že by chtěl pan Václav z Jižních Čech Ivu finančně podpořit.

Více

Autor: Karolína Waberová Publikováno 14. 5. 2020 16:43

ŠVACHULA ZŮSTÁVÁ VE VAZBĚ

Expolitik z Hnutí ANO Jiří Švachula obviněný v trestní kauze "Stoka" zůstává ve vazbě.

Více

Autor: Jiřina Stehnová, Justiční servis z.s. Publikováno 14. 5. 2020 16:37

TVÁŘ ➖ ROUŠKA ➖ PRÁVO ????

Identita člověka...nejen že je v každodenním životě často i vyžadována,ale máme na ni i právo.Tvář člověka je jedinečná,u Evropanů ve srovnání třeba s asijskými národy i snadno rozpoznatelná.

Více

Autor: Jiřina Stehnová, Justiční servis z.s. Publikováno 14. 5. 2020 16:32