Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:


MĚSTSKÝ SOUD V PRAZE ANONYMIZOVAL ROZPISY SOUDNÍCH JEDNÁNÍ

Městský soud v Praze se inspiroval myšlením ministryně NEspravedlnosti, která v rámci resortu již anonymizovala na portálu justice.cz sekci Infojednání a počínaje únorem pražský Městský soud na informačním portále nadále již nezveřejňuje jména a příjmení účastníků nařízených soudních jednání.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 2. 2. 2021 20:31

POTREFENÁ HUSA NEJVÍC KEJHÁ... ŽE PANE HRBÁČEK...

Komu: hrbacek@ekonomickydenik.cz Re: promptní dotazy České justice a Ekonomického deníku Vážený pane Hrbáček,

Více

Autor: Martina Jadrná Publikováno 25. 1. 2021 19:58

Přátelé, náš spolek není spolkem na byznys

Přátelé, náš spolek není spolkem na byznys, ale spolkem, který veřejnost informuje o mnohdy tristním stavu v justici i ve státní správě, nejsme a nebudeme pod taktovkou mocných, nýbrž na straně obyčejných lidí, které spojuje téma spravedlnosti.

Více

Autor: Mgr. Jiřina Stehnová Publikováno 17. 1. 2021 17:32

S MARIÍ Z MINISTERSTVA (NE)SPRAVEDLNOSTI VATU NEPOČÍTÁME!!

Nabízíme obsah, který nesleduje zájmy mocných...!! Ze lží neděláme jako oni normu... Mafie si nesmí kupovat rozsudky!! ???? Jsme na Vaší straně, straně občanské společnosti. To, že gauner vyhraje volby, neznamená, že budeme držet ústa a krok!!

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 17. 11. 2020 17:03

31 let od sametu řekla bych nic moc...!

Protitotalitní hnutí Občanské fórum, založené dne 19.listopadu 1989, jako reakce na brutální zásah proti studentské demonstraci na Národní třídě, hnutí bylo založeno v Činoherním klubu, úvodní prohlášení sepsal pan Václav Havel ❤✌. OF✌ bylo hlavním iniciátorem Sametové revoluce v roce 1989. 17.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 17. 11. 2020 17:01

Dnes si připomínáme Den boje za svobodu a demokracii.

Vývoj po roce 1989 v České republice došel až k dnešním predátorům rozebírající stát do posledního šroubku stability!! Vládne nám trestně stíhaný oligarcha s kolosálním střetem zájmů za podpory komunistů, proti kterým se v roce 89 bojovalo...!! Smutný fakt, že...

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 17. 11. 2020 16:57

Justiční Servis s politiky netančí

Postavou nevysoká, zato tvrdohlavostí a urputností míří až k oblakům…Mgr.Jiřina Stehnová – členka a mluvčí zapsaného spolku Justiční Servis z.s., která stojí i za poměrně honosným názvem spolku, který tvoří iniciály JS stejně jako její jméno a příjmení.

Více

Autor: Mgr. Jiřina Stehnová Publikováno 1. 11. 2020 21:08

POHLED PRÁVNÍHO STÁTU SMĚREM K ADVOKACII

V mnoha případech se advokát mezi řečí vyjádří, že ho vlastně soudem ustanovená obhajoba klienta (ex-offo) nezajímá a klient také ne, protože ho vlastně nezná a nemá k němu osobní vztah.

Více

Autor: Jiřina Stehnová a Petra Sansalová Publikováno 25. 10. 2020 17:51

ŠVACHULA Z BRNĚNSKÉ STOKY ZATÍM ZŮSTANE VE VAZEBNÍ VĚZNICI

Vrchní soud v Olomouci zrušil usnesení Krajského soudu v Brně ze dne 7.října 2020 o propuštění obžalovaného Jiřího Švachuly z tzv. kauzy STOKA z vazby na svobodu. Senát Vrchního soudu v Olomouci tak vyhověl stížnosti státního zástupce proti propuštění obžalovaného z vazby.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 25. 10. 2020 17:49

DO PRAHY DORAZILA ZPRÁVA EVROPSKÉ KOMISE OHLEDNĚ STŘETU ZÁJMŮ PREMIÉRA ČR BABIŠE

Do Prahy dorazila další zpráva Evropské komise, jedná se o odpověď na výhrady ministerstva Kláry Dostálové vůči prvotní zprávě EK, kterou české ministerstvo odmítlo. Evropská komise i nadále setrvává na stanovisku, že premiér Andrej Babiš JE VE STŘETU ZÁJMŮ!!

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 25. 10. 2020 17:46