Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:


Přátelé, náš spolek není spolkem na byznys

Přátelé, náš spolek není spolkem na byznys, ale spolkem, který veřejnost informuje o mnohdy tristním stavu v justici i ve státní správě, nejsme a nebudeme pod taktovkou mocných, nýbrž na straně obyčejných lidí, které spojuje téma spravedlnosti.

Více

Autor: Mgr. Jiřina Stehnová Publikováno 17. 1. 2021 17:32

S MARIÍ Z MINISTERSTVA (NE)SPRAVEDLNOSTI VATU NEPOČÍTÁME!!

Nabízíme obsah, který nesleduje zájmy mocných...!! Ze lží neděláme jako oni normu... Mafie si nesmí kupovat rozsudky!! ???? Jsme na Vaší straně, straně občanské společnosti. To, že gauner vyhraje volby, neznamená, že budeme držet ústa a krok!!

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 17. 11. 2020 17:03

31 let od sametu řekla bych nic moc...!

Protitotalitní hnutí Občanské fórum, založené dne 19.listopadu 1989, jako reakce na brutální zásah proti studentské demonstraci na Národní třídě, hnutí bylo založeno v Činoherním klubu, úvodní prohlášení sepsal pan Václav Havel ❤✌. OF✌ bylo hlavním iniciátorem Sametové revoluce v roce 1989. 17.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 17. 11. 2020 17:01

Dnes si připomínáme Den boje za svobodu a demokracii.

Vývoj po roce 1989 v České republice došel až k dnešním predátorům rozebírající stát do posledního šroubku stability!! Vládne nám trestně stíhaný oligarcha s kolosálním střetem zájmů za podpory komunistů, proti kterým se v roce 89 bojovalo...!! Smutný fakt, že...

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 17. 11. 2020 16:57

Justiční Servis s politiky netančí

Postavou nevysoká, zato tvrdohlavostí a urputností míří až k oblakům…Mgr.Jiřina Stehnová – členka a mluvčí zapsaného spolku Justiční Servis z.s., která stojí i za poměrně honosným názvem spolku, který tvoří iniciály JS stejně jako její jméno a příjmení.

Více

Autor: Mgr. Jiřina Stehnová Publikováno 1. 11. 2020 21:08

POHLED PRÁVNÍHO STÁTU SMĚREM K ADVOKACII

V mnoha případech se advokát mezi řečí vyjádří, že ho vlastně soudem ustanovená obhajoba klienta (ex-offo) nezajímá a klient také ne, protože ho vlastně nezná a nemá k němu osobní vztah.

Více

Autor: Jiřina Stehnová a Petra Sansalová Publikováno 25. 10. 2020 17:51

ŠVACHULA Z BRNĚNSKÉ STOKY ZATÍM ZŮSTANE VE VAZEBNÍ VĚZNICI

Vrchní soud v Olomouci zrušil usnesení Krajského soudu v Brně ze dne 7.října 2020 o propuštění obžalovaného Jiřího Švachuly z tzv. kauzy STOKA z vazby na svobodu. Senát Vrchního soudu v Olomouci tak vyhověl stížnosti státního zástupce proti propuštění obžalovaného z vazby.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 25. 10. 2020 17:49

DO PRAHY DORAZILA ZPRÁVA EVROPSKÉ KOMISE OHLEDNĚ STŘETU ZÁJMŮ PREMIÉRA ČR BABIŠE

Do Prahy dorazila další zpráva Evropské komise, jedná se o odpověď na výhrady ministerstva Kláry Dostálové vůči prvotní zprávě EK, kterou české ministerstvo odmítlo. Evropská komise i nadále setrvává na stanovisku, že premiér Andrej Babiš JE VE STŘETU ZÁJMŮ!!

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 25. 10. 2020 17:46

ROVNI PŘED ZÁKONEM SI NEJSME‼ BOHUŽEL

Jména jako Rittig,Babáková,Michal,Nečasová atd.... Justiční nesrozumitelnost a nespravedlnost doslova v přímém přenosu! Tato trestní kauza provází přes zájem médií trojnásobné justiční veletoče, několikaleté nákladné trestní řízení (i advokátům obžalovaných bude muset stát uhradit nemalé peníze!).

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 4. 10. 2020 21:14

PROTILÁTKY NA JUSTIČNÍ A POLITICKÉ FAULY!

Nelze zapochybovat o tom,že faktická moc justiční a politické mafie kdekoli na světě tvoří základní pilíř mafiánského státu. Nezávislost justice nelze přeceňovat,je potřeba udržovat zdravou nezávislost, nikoli bezbřehou vedoucí k legitimizaci justiční mafie...

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 4. 10. 2020 21:11