Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Dnes si připomínáme Den boje za svobodu a demokracii.

Vývoj po roce 1989 v České republice došel až k dnešním predátorům rozebírající stát do posledního šroubku stability!! Vládne nám trestně stíhaný oligarcha s kolosálním střetem zájmů za podpory komunistů, proti kterým se v roce 89 bojovalo...!! Smutný fakt, že...

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 17. 11. 2020 16:57

Justiční Servis s politiky netančí

Postavou nevysoká, zato tvrdohlavostí a urputností míří až k oblakům…Mgr.Jiřina Stehnová – členka a mluvčí zapsaného spolku Justiční Servis z.s., která stojí i za poměrně honosným názvem spolku, který tvoří iniciály JS stejně jako její jméno a příjmení.

Více

Autor: Mgr. Jiřina Stehnová Publikováno 1. 11. 2020 21:08

POHLED PRÁVNÍHO STÁTU SMĚREM K ADVOKACII

V mnoha případech se advokát mezi řečí vyjádří, že ho vlastně soudem ustanovená obhajoba klienta (ex-offo) nezajímá a klient také ne, protože ho vlastně nezná a nemá k němu osobní vztah.

Více

Autor: Jiřina Stehnová a Petra Sansalová Publikováno 25. 10. 2020 17:51

ŠVACHULA Z BRNĚNSKÉ STOKY ZATÍM ZŮSTANE VE VAZEBNÍ VĚZNICI

Vrchní soud v Olomouci zrušil usnesení Krajského soudu v Brně ze dne 7.října 2020 o propuštění obžalovaného Jiřího Švachuly z tzv. kauzy STOKA z vazby na svobodu. Senát Vrchního soudu v Olomouci tak vyhověl stížnosti státního zástupce proti propuštění obžalovaného z vazby.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 25. 10. 2020 17:49

DO PRAHY DORAZILA ZPRÁVA EVROPSKÉ KOMISE OHLEDNĚ STŘETU ZÁJMŮ PREMIÉRA ČR BABIŠE

Do Prahy dorazila další zpráva Evropské komise, jedná se o odpověď na výhrady ministerstva Kláry Dostálové vůči prvotní zprávě EK, kterou české ministerstvo odmítlo. Evropská komise i nadále setrvává na stanovisku, že premiér Andrej Babiš JE VE STŘETU ZÁJMŮ!!

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 25. 10. 2020 17:46

ROVNI PŘED ZÁKONEM SI NEJSME‼ BOHUŽEL

Jména jako Rittig,Babáková,Michal,Nečasová atd.... Justiční nesrozumitelnost a nespravedlnost doslova v přímém přenosu! Tato trestní kauza provází přes zájem médií trojnásobné justiční veletoče, několikaleté nákladné trestní řízení (i advokátům obžalovaných bude muset stát uhradit nemalé peníze!).

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 4. 10. 2020 21:14

PROTILÁTKY NA JUSTIČNÍ A POLITICKÉ FAULY!

Nelze zapochybovat o tom,že faktická moc justiční a politické mafie kdekoli na světě tvoří základní pilíř mafiánského státu. Nezávislost justice nelze přeceňovat,je potřeba udržovat zdravou nezávislost, nikoli bezbřehou vedoucí k legitimizaci justiční mafie...

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 4. 10. 2020 21:11

PODVODNÉ EMAILY A AFRICKÉ DĚDICTVÍ PO MANŽELOVI

Čínské soudy za pašování drog odsoudily 73-letého Vladimíra Švece.Krajským soudem v Plzni bylo rozhodnuto o uznání a výkonu hongkongského rozsudku na území České republiky v některé z českých věznic.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 22. 9. 2020 20:01

PUBLIC WATCHDOG - MÉDIA - OLIGARCHA - JUSTICE.

Masmédia hrají důležitou úlohu v oblasti veřejné správy.Působí jako zprostředkovatelé mezi jednotlivci a státem. Právo veřejnosti na informace je tak ve vysoké míře realizováno skrze hromadné sdělovací prostředky.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 22. 9. 2020 19:57

PANDEMIE STRACHU Z LIDSKÉHO KONTAKTU MĚNÍ MYŠLENÍ K CESTĚ DO PEKEL

Od 12.března 2020 zažíváme pandemii politicko-mediálního strachu...Stát se v souvislosti s hrozbou koronaviru čím dál více snaží šťourat v našem soukromí! U občanů je mnohdy až přehnaně ovlivňována psychika a myšlení pod přehnaným apelem boje s virovou nemocí...!

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 13. 9. 2020 18:15