Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


ŠVACHULA Z BRNĚNSKÉ STOKY ZATÍM ZŮSTANE VE VAZEBNÍ VĚZNICI

Vrchní soud v Olomouci zrušil usnesení Krajského soudu v Brně ze dne 7.října 2020 o propuštění obžalovaného Jiřího Švachuly z tzv. kauzy STOKA z vazby na svobodu. Senát Vrchního soudu v Olomouci tak vyhověl stížnosti státního zástupce proti propuštění obžalovaného z vazby.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 25. 10. 2020 17:49

DO PRAHY DORAZILA ZPRÁVA EVROPSKÉ KOMISE OHLEDNĚ STŘETU ZÁJMŮ PREMIÉRA ČR BABIŠE

Do Prahy dorazila další zpráva Evropské komise, jedná se o odpověď na výhrady ministerstva Kláry Dostálové vůči prvotní zprávě EK, kterou české ministerstvo odmítlo. Evropská komise i nadále setrvává na stanovisku, že premiér Andrej Babiš JE VE STŘETU ZÁJMŮ!!

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 25. 10. 2020 17:46

ROVNI PŘED ZÁKONEM SI NEJSME‼ BOHUŽEL

Jména jako Rittig,Babáková,Michal,Nečasová atd.... Justiční nesrozumitelnost a nespravedlnost doslova v přímém přenosu! Tato trestní kauza provází přes zájem médií trojnásobné justiční veletoče, několikaleté nákladné trestní řízení (i advokátům obžalovaných bude muset stát uhradit nemalé peníze!).

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 4. 10. 2020 21:14

PROTILÁTKY NA JUSTIČNÍ A POLITICKÉ FAULY!

Nelze zapochybovat o tom,že faktická moc justiční a politické mafie kdekoli na světě tvoří základní pilíř mafiánského státu. Nezávislost justice nelze přeceňovat,je potřeba udržovat zdravou nezávislost, nikoli bezbřehou vedoucí k legitimizaci justiční mafie...

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 4. 10. 2020 21:11

PODVODNÉ EMAILY A AFRICKÉ DĚDICTVÍ PO MANŽELOVI

Čínské soudy za pašování drog odsoudily 73-letého Vladimíra Švece.Krajským soudem v Plzni bylo rozhodnuto o uznání a výkonu hongkongského rozsudku na území České republiky v některé z českých věznic.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 22. 9. 2020 20:01

PUBLIC WATCHDOG - MÉDIA - OLIGARCHA - JUSTICE.

Masmédia hrají důležitou úlohu v oblasti veřejné správy.Působí jako zprostředkovatelé mezi jednotlivci a státem. Právo veřejnosti na informace je tak ve vysoké míře realizováno skrze hromadné sdělovací prostředky.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 22. 9. 2020 19:57

PANDEMIE STRACHU Z LIDSKÉHO KONTAKTU MĚNÍ MYŠLENÍ K CESTĚ DO PEKEL

Od 12.března 2020 zažíváme pandemii politicko-mediálního strachu...Stát se v souvislosti s hrozbou koronaviru čím dál více snaží šťourat v našem soukromí! U občanů je mnohdy až přehnaně ovlivňována psychika a myšlení pod přehnaným apelem boje s virovou nemocí...!

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 13. 9. 2020 18:15

HRA NA FRAŇKA NEBO PADNI KOMU PADNI...?!

Pražští kriminalisté v červnu 2020 požádali dozorového státního zástupce trestní kauzy Čapí hnízdo JUDr.Jaroslava Šarocha o prodloužení lhůty prověřování věci v přípravném řízení o 2 měsíce,tedy do konce srpna 2020.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 27. 7. 2020 20:39

ZNÁTE PŘECI TU POHÁDKU,JAK BUDE LÍP...

Jedna paní povídala druhé,jak jeden pan oligarcha sliboval,že bude líp...Pohádky většinou končí dobře,v tomto případě tomu bude zcela najisto naopak...a odnese to nejedna generace!

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 27. 7. 2020 20:37

OPILÁ SOUDKYNĚ S TRESTEM NESOUHLASÍ

Místopředsedkyně Krajského soudu v Ústí nad Labem pro správní úsek JUDr.Markéta Lehká,Ph.D. byla trestním příkazem Okresního soudu v Mostě odsouzena za řízení v opilosti k podmíněnému trestu odnětí svobody v trvání 8.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 17. 7. 2020 20:24