Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:


ROVNI PŘED ZÁKONEM SI NEJSME‼ BOHUŽEL

Jména jako Rittig,Babáková,Michal,Nečasová atd.... Justiční nesrozumitelnost a nespravedlnost doslova v přímém přenosu! Tato trestní kauza provází přes zájem médií trojnásobné justiční veletoče, několikaleté nákladné trestní řízení (i advokátům obžalovaných bude muset stát uhradit nemalé peníze!).

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 4. 10. 2020 21:14

PROTILÁTKY NA JUSTIČNÍ A POLITICKÉ FAULY!

Nelze zapochybovat o tom,že faktická moc justiční a politické mafie kdekoli na světě tvoří základní pilíř mafiánského státu. Nezávislost justice nelze přeceňovat,je potřeba udržovat zdravou nezávislost, nikoli bezbřehou vedoucí k legitimizaci justiční mafie...

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 4. 10. 2020 21:11

PODVODNÉ EMAILY A AFRICKÉ DĚDICTVÍ PO MANŽELOVI

Čínské soudy za pašování drog odsoudily 73-letého Vladimíra Švece.Krajským soudem v Plzni bylo rozhodnuto o uznání a výkonu hongkongského rozsudku na území České republiky v některé z českých věznic.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 22. 9. 2020 20:01

PUBLIC WATCHDOG - MÉDIA - OLIGARCHA - JUSTICE.

Masmédia hrají důležitou úlohu v oblasti veřejné správy.Působí jako zprostředkovatelé mezi jednotlivci a státem. Právo veřejnosti na informace je tak ve vysoké míře realizováno skrze hromadné sdělovací prostředky.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 22. 9. 2020 19:57

PANDEMIE STRACHU Z LIDSKÉHO KONTAKTU MĚNÍ MYŠLENÍ K CESTĚ DO PEKEL

Od 12.března 2020 zažíváme pandemii politicko-mediálního strachu...Stát se v souvislosti s hrozbou koronaviru čím dál více snaží šťourat v našem soukromí! U občanů je mnohdy až přehnaně ovlivňována psychika a myšlení pod přehnaným apelem boje s virovou nemocí...!

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 13. 9. 2020 18:15

HRA NA FRAŇKA NEBO PADNI KOMU PADNI...?!

Pražští kriminalisté v červnu 2020 požádali dozorového státního zástupce trestní kauzy Čapí hnízdo JUDr.Jaroslava Šarocha o prodloužení lhůty prověřování věci v přípravném řízení o 2 měsíce,tedy do konce srpna 2020.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 27. 7. 2020 20:39

ZNÁTE PŘECI TU POHÁDKU,JAK BUDE LÍP...

Jedna paní povídala druhé,jak jeden pan oligarcha sliboval,že bude líp...Pohádky většinou končí dobře,v tomto případě tomu bude zcela najisto naopak...a odnese to nejedna generace!

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 27. 7. 2020 20:37

OPILÁ SOUDKYNĚ S TRESTEM NESOUHLASÍ

Místopředsedkyně Krajského soudu v Ústí nad Labem pro správní úsek JUDr.Markéta Lehká,Ph.D. byla trestním příkazem Okresního soudu v Mostě odsouzena za řízení v opilosti k podmíněnému trestu odnětí svobody v trvání 8.

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 17. 7. 2020 20:24

PŘEVZETÍ A OVLÁDNUTÍ STÁTU OLIGARCHOU

Česká kotlina je poměrně malým prostorem. Organizované skupiny podnikatelů se drží vzájemně v šachu a jejich vliv na politiku stále vice roste,což je patrné v exekučním byznysu,stavebním byznysu a z poslední doby kamarádčofty i v aeroliniích...Nenasytnost těchto skupin je bezedná!

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 9. 7. 2020 14:09

HRA SE ZEMANEM

Před třiceti lety jsme si zvolili demokracii.K té ale patří nezávislá judikatura,legislativa a exekutiva.Předseda vlády - oligarcha s desítkami miliard postupně převzal a ovládl stát.Pokud oligarcha ovládá stát,mohou ještě státní zástupci vůbec jít proti,když jsou státní...?!

Více

Autor: Jiřina Stehnová Publikováno 9. 7. 2020 14:07