Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > PROTILÁTKY NA JUSTIČNÍ A POLITICKÉ FAULY!

PROTILÁTKY NA JUSTIČNÍ A POLITICKÉ FAULY!Nelze zapochybovat o tom,že faktická moc justiční a politické mafie kdekoli na světě tvoří základní pilíř mafiánského státu.

Nezávislost justice nelze přeceňovat,je potřeba udržovat zdravou nezávislost, nikoli bezbřehou vedoucí k legitimizaci justiční mafie...

JS uznává skutečnou demokracii a právní stát!

Nelegitimizujeme justiční ani politickou mafii, nedodržujeme jejich pravidla, neustupujeme oligomafii, ovládající všechny složky státní moci včetně klíčových institucí.

Probouzíme občanskou společnost ke změně simulované demokracie na skutečnou a zdravou demokracii.

Mocenský pakt dua Babiš & Zeman považujeme za největší ohrožení demokracie v České republice po listopadu 1989, oba jsou ohrožením svobody v zemi a nastolují zde plíživou normalizaci.

Boží mlýny melou pomalu a jistě,rovněž biologické hodiny nelze zastavit,pokládáme však za více než nutné se justiční i politickou špínou a fauly zabývat a tím občanskou společnost na tato svinstva upozorňovat.

Je pozitivní,že justičním soukolím a politikou se čím dál více zabývají i ženy..., my jich máme ve spolku JS několik.

Je velmi smutné zjištění, že v ČR mnohdy rozsudky nepadají podle viny či neviny, ale podle toho, jak drahého advokáta máte...

Korupční stoka neteče jenom Brnem,ale na mnoha místech republiky...

Je velmi smutné zjištění, že zemi vede trestně stíhaný premiér, který má pod sebou všechny složky včetně státní správy, kterou oligarchizuje!

Je velmi smutné, pokud premiér této země je v kolosálním střetu zájmů od politické, ekonomické i mediální moci v návaznosti na stát!

Je velmi smutné,pokud se z Ministerstva spravedlnosti ČR stalo Ministerstvo nespravedlnosti Marie Benešové a předsedy vlády...

???? Je velmi mnoho smutných věcí na podzimu roku 2020, kdy politika i justiční systém dostali před několika lety zákeřnou nemoc, na kterou bychom společně s Vámi chtěli najít účinné protilátky...