Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Justiční Servis s politiky netančí

Justiční Servis s politiky netančíPostavou nevysoká, zato tvrdohlavostí a urputností míří až k oblakům…Mgr.Jiřina Stehnová – členka a mluvčí zapsaného spolku Justiční Servis z.s., která stojí i za poměrně honosným názvem spolku, který tvoří iniciály JS stejně jako její jméno a příjmení.

Spolek analyzuje problémy v justici i občanském životě a povzbuzuje lidi k zájmu o veřejné dění. Nejedná se o činné soudce, přestože Jiřina pracovně už nějaký ten rok v justici působí. I proto si spolek může dovolit i politická témata, s justiční ani politickou mafií spolek netančí, ale snaží se zatočit!

V hledáčku má různé zájmové vlivové skupiny i jednotlivce atakující nezávislost justice. Podle nás ale ta nezávislost soudců (státních zástupců) nesmí být bezbřehá, žádná libovůle nikdy nic dobrého nepřinesla!

Jiřina stojí i za nápadem tmavých slunečních JS brýlí používaných v celém teamu spolku. JS brýle značí, že si při kontaktu s různými gaunery v justici i politice jen tak někoho nepřípustíme k tělu a nenecháme se nikým ovlivnit, udržujeme zdravý odstup, brýlová etiketa neetiketa…S brýlemi jsem se nechala inspirovat Robertem Kodymem a albem “Lži,sex a prachy”, tyhle tři věci neodmyslitelně k papalášům patří a spolek papaláše nesnáší stejně jako veřejnost!

Záběr spolku je veliký, od střetu zájmů premiéra po více či méně známé justiční kauzy až po pomoc poškozeným justičním soukolím…už jsme pomohli několika desítkám lidí, z toho mám radost.

Úspěchem byla i Petice proti loajálnímu vedoucímu oddělení přestupků Krajského úřadu Středočeského kraje Ing.Petrovi Fraňkovi, který přikryl zjevný přestupek premiéra ohledně jeho střetu zájmů v médiích! Nasbírali jsme takřka 3 tisíce podpisů, jakmile jsme petici spustili,Franěk si změnil číslo mobilu a zapíral se v úřadu.

Vnímáme též, jak je česká společnost rozdělená zejména díky Hradu a předsedovi vlády! Stále více narůstá i agrese na sociálních sítích. Lidé toho mají zkrátka už dost a budou revoltovat, protože plno vládních opatření a restrikcí je nesmyslných!
Mrzí nás i určitá zbabělost a alibismus ústavních soudců při řešení, resp.odmítnutí žalob s tím souvisejících.

Aktuálně máme rozpracovanou jednu velkou citlivou kauzu, až s ní v pravý čas vyjdeme na světlo, někteří veřejně činní budou mít těžké spaní…

Sledujte nás na webu i facebooku, podporujte nás! Ze státního rozpočtu nečerpáme ani korunu, nikdo za námi nestojí, jsme solitéři…

A především se opatrujte, jsme v tom s Vámi!