Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > NENÁVIST NA INTERNETU SE ŠÍŘÍ JAKO PRASEČÍ CHŘIPKA

NENÁVIST NA INTERNETU SE ŠÍŘÍ JAKO PRASEČÍ CHŘIPKASociální síť... 

Ne, nejde o krásné album Michala Horáčka, jehož básně jsou velmi silné a krásné. Nejde ani o vynikajícího hudebníka a kytaristu Michala Pavlíčka, který ty básně zhudebnil, protože Pavlíček s facebookem dvakrát nekamarádí... 

Dnešní status Věcí zásadních je o vzteku, vulgarismech, hněvu a frustraci některých jedinců na sociálních sítích! 

Nenávist na síti, osobní útoky a pomluvy, urážky a útoky vyprovokované u těchto jedinců zřejmě již z jejich běžného života.

Kyberšikana, virtuální kopání do těch, kteří mají třeba i jen jiný názor... 

Normativem pro tato individua se staví hatespeech - nenávistné poznámky a útoky, hejty a zlojedy, se kterými se setkalo až 70 procent uživatelů sociálních sítí! 

To číslo je opravdu hrozné a velmi smutné! 

Šíření jednostranné pomluvy, kterou internet umožňuje, neboť mu chybí dostatečný filtr nenávistný prostor omezit, resp.vyloučit.

Vulgární "lidovost" bez vyzvání vešla do veřejného prostoru. 

Pokud však jde vyloženě o pomluvy, agrese a četné dehonestace, jimiž se zejména kromě koktejlu od Johna Boka zjevně vyžívá jeho kolega ze spolku, pravomocně odsouzený podvodník Václav Peričevič, je třeba se již bránit právní cestou. 

Tuto cestu zvolilo již nemálo dehonestovaných, jedním z jistých termínů projednání je již nařízené jednání u Obvodního soudu pro Prahu 2 druhý čtvrtek posledního měsíce tohoto roku,  i brzké správní přestupkové řízení u jednoho z Úřadů městských částí matičky Prahy... Tam všude bude mít Véna prostor "obhájit" jeho četné dehonestace mnoha uživatelů sociálních sítí. 

Pomineme- li, že polemika Johna Boka vůči paní Bláhové (viz.komentáře), jím označené jako údajné staré komunistické mrše, která údajně práskala, jako i o bolševické sebrance a justičních zločincích by možná byla k zamyšlení, pokud by se John Bok léta neobklopoval "esy" typu Jemelík, Špadrna či zkorumpovaný škůdce v taláru, kovaný komunista věrný totalitnímu režimu, rudý raketový kariérista, toho času trestně stíhaný exsoudce JUDr.Zdeněk Sovák, kterého si dokonce osedlal jako člena jejich koučinku majetných obviněných a odsouzených na podporu nezávislé, tedy zkorumpované justice ...

Šalamounský koktejl plný vulgarit a dehonestací by spíše potřeboval dostat podporu legislativců ostrovního státu Grenada. 

Pak by za jejich letité dehonestace a vulgarity vůči uživatelům sociálních sítích mohli vyfasovat až tři roky basy...  

A to už je výživný koktejl ... 

http://www.k213.cz/JOOMLA/3477-kral-kradenych-syru

 

https://www.facebook.com/101257121242761/posts/586817889353346/