Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > KAUZA SOUDCE SOVÁKA VYVOLALA AGRESI

KAUZA SOUDCE SOVÁKA VYVOLALA AGRESI5.prosince loňského roku byl zadržen soudce Vrchního soudu v Praze JUDr.Zdeněk Sovák, důvodně podezřelý, že ohýbal rozsudky v rámci korupčního jednání. NCOZ navrhla státnímu zástupci, aby vydal soudu podnět ke vzetí soudce Sováka (a dalších obviněných) do vazby a soud koluzní vazební důvod u obviněného soudce shledal.

Záhy se na veřejnost dostaly mnohé fragmenty povolených odposlechů z trestní kauzy, ale také zvláštní ustanovení skupin pseudonovinářů soukromého webu s obsahem dění v justici, na němž co druhý den probíhala sofistikovaná obhajoba obviněných, pravděpodobně z podnětu jich samých či jejich obhájců.

Můžeme tak na soukromém webu sledovat účelovou dehonestaci orgánů činných v trestním řízení, zejména pracovníků NCOZ a VSZ v Praze.

Taková odplata pseudonovináře, jemuž Okresní soud v Kladně prokázal díky skvělé práci tehdejší ÚOOZ v minulosti psaní dehonestačních článků pro potřeby dnes již pravomocně odsouzeného úplatného exsoudce Ondřeje Havlína.

Dehonestací nepohodlných osob se dlouhodobě inspiruje druhý místopředseda spolku Šalamoun Václav Peričevič, bývalý řidič.
Museli bychom se propadnout hanbou, abychom se oháněli nezávislostí justice jako spolek Šalamoun a zároveň veřejně přijali za člena spolku soudce Sováka obviněného z korupce, navíc bývalého člena KSČ!

Takto vypadá Šalamounova nezávislost justice?? Tragédie...

Justiční Servis se důrazně vyhranil vůči korupci soudců, považuje ji za velmi společensky nebezpečné jednání ohrožující základní pilíř právního státu!

Výhrady JS vůči exsoudci Sovákovi zjevně psychiku Václava Peričeviče naladilo do agresivních tónů jemu tak blízkých, kdy v minulosti na sociálních sítích pomlouvačnými pamflety terorizoval váženou advokátku Kláru Long Slámovou činnou v kauze vraha Kramného a nyní tak začal terorizovat členy JS a spolek samotný.

Ozvali se nám poškození jednáním Peričeviče, který v současné době čelí nejen několika přestupkovým řízením, ale rovněž spolek Šalamoun byl již potrestán pokutou v rámci porušení nařízení GDPR, kdy na sítích i u zaměstnavatele dehonestoval strážnici Městské policie včetně jejích osobních údajů a fotografií.

Pamflety Peričeviče jsou rozesílány na úřady státní správy po celé ČR, druhý místopředseda spolku Šalamoun kverulantsky udává i státní zástupce, soudce a žádá jejich odstoupení bez jediného rozumného argumentu. Jen prostě chce! (sic!)

Dehonestační napadání Peričeviče do našich řad spolku JS s pamflety o vinklaření neobstojí, což máme pro budoucí řízení důkazně podloženo.

Problém u obecných soudů má naopak Miroslav Špadrna ze spolku Šalamoun, který ač nebyl advokátem, coby obecný zmocněnec v několika desítkách "klientů" působil u soudů, což jej následně nepřipustil k pokračování tohoto vinklaření ani Ústavní soud ČR, viz. II.ÚS 325/14 ze dne 19.2.2014.

Spolek JS se nenechá Peričevičem jakkoli vydírat a dehonestovat, protože Stbácké metody některých členů tohoto spolku, který se ocitne všude tam, kde jsou buď bohatí obžalovaní nebo světla kamer, neakceptujeme, nikdy bychom narozdíl od nich neměli ve svých řadách bývalé agenty, důvěrníky či jiné spolupracovníky Státní bezpečnosti.

Protiprávní jednání Václava Peričeviče ze spolku Šalamoun společně s údaji dalších poškozených v tomto týdnu oznámeno policejnímu orgánu.

Kauza exsoudce Zdeňka Sováka vyvolala nevoli a agresi u těch, kterým patrně úplatný vazebně stíhaný exsoudce s kontroverzní minulostí sloužil...