Justiční Servis

chráníme nezávislost justice

Aktuálně

31. 10. 2021 ŠALAMOUNSKÉ VÝMLUVY OBVINĚNÉMU EXSOUDCI SOVÁKOVI NEVYŠLY - HRA NA ZTRÁTU PAMĚTI DOHRÁLA... Když Věci zásadní v červenci letošního roku mluvily s trestně stíhaným exsoudcem Vrchního soudu v Praze JUDr.Zdeňkem SOVÁKEM, byl v dobré náladě... 
31. 10. 2021 ZADEH ZA DEVĚT Podnikatel iránského původu Shahram Zadeh si vyjednal trest. 
Zobrazit vše

Kdo jsme

Jsme team vzdělaných lidí napříč generacemi, kterým není lhostejná situace v naší zemi v oblasti justice. Mnohdy ve své činnosti selhávají jak policejní orgány,tak státní zástupci i soudci. Před zákonem bychom si měli být všichni rovni,měli..., ale realita je mnohdy jiná...Víme jakou moc má třeba oligarcha nebo elitní předražený advokát...moc i peníze vládnou světem...bohužel i světem justice!

Nejsme politické uskupení ani za námi nestojí žádný miliardář, ani politická strana či vlivová struktura. Spolupracujeme s právníky a advokáty, u nichž není po podání ruky na prvním místě drastický honorář, ale hledání pravdy a spravedlnosti. Nechceme,aby si lidé chodili k soudu pro rozsudek, ale pro spravedlnost! Justiční i politická mafie se za naše brýle neschová.

Jsme Justiční servis - zapsaný spolek, IČ 08332436, s tahem na branku spravedlnosti.

Zobrazit vše

Sponzoři